Pirmasis šuo į veislyną Rudė atkeliavo 1990m. iš Maskvos. Nors veisti taksus pradėjome 1992m., tačiau veislyno pradžia skaičiuojasi nuo pirmosios mūsų kalytės Nikės gimimo datos, t.y. 1990 m. kovo 1-osios dienos.

Mes ir mūsų taksai gyvename gražiame Pagramančio miestelyje ant Akmenos upės kranto. Paprastai veislyne gyvena apie penkiolika suaugusių ilgaplaukių taksų. Visi jie yra su kilmės dokumentais, visi jie dalyvauja parodose, dauguma yra gavę įvairių apdovanojimų. Daugelis veislyno šunų yra Lietuvos ir užsienio šaliųčempionai, ne kartą tituluoti parodos gražiausio takso, veislės nugalėtojo vardais, sėkmingai dalyvauja tarptautinėse parodose tiek Lietuvoje, tiek kaimyninėse šalyse.

Nuo veislyno pradžios užauginome ir suradome šeimininkus dideliam būriui ilgaplaukių taksiukų. Su daugeliu šunis įsigijusių žmonių bendraujame iki šiol, susitinkame parodose, konsultuojame įvairiais su taksais susijusiais klausimais. Galėtume papasakoti daug smagių, juokingų, o kartais ir liūdnų istorijų apie mūsų mažuosius augintinius. Mūsų gyvenimas nebeatsiejamas nuo šių juokingų, gudrių, bet ir atsidavusių mums sutvėrimų, kurie nėra tik paprasti šunys, jie tapo mums šeimos nariais - gražuolis šiek tiek narciziškas Šarpas, padliza Liza, aristokratiškas Princas, protinga senutė Mirta, "jadzikė " Jazmina, rėksnė Kora, ... - galėtume ilgai vardinti šunų bruožus, pasakoti apie jų charakterius. Bet siūlome jums patiems įsigyti mažą ilgaplaukį taksiuką ir sukurti savo pačių istoriją, o gal net ne vieną ir ne apie vieną taksą, nes dažniausiai meilė 1 taksiukui perauga į amžiną meilę visai jų giminei...

   
     
     
     
     
     
     
     
       
     
 

 

 

 

   
     
      Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai